Шахтний котел Бізон ФС Стандарт 20 кВт

46700
грн.
У базову комплектацію котла Бізон ФС Стандарт входить:

- Котел у зібраному вигляді;
- термометр осьовий;
- механічний регулятор тяги котла Regulus RT4 Ø 3/4;
- Чавунний колосник;
- знімний короб для збирання золи;
- Гарантійний талон, інструкція експлуатації до котла.

Котел Холмова БІЗОН ФС СТАНДАРТ 20 кВт це обладнання з минулого, яке покликане полегшити наше сьогодення.


Конструктивні характеристики твердопаливного котла зі збільшеним бункером роблять його одним із найкращих представників свого класу. Котел шахтного типу, купити який можна у нас, є справді єдиним у своєму роді обладнанням для обігріву будівель. Адже воно спалює практично все, що в нього покладуть. Виконати роль палива можуть вологі (до 45%) дрова, брикети для палива, тирса, пелети і навіть сміття побутового характеру. Недорогий та економний пристрій дуже простий та зручний у користуванні. Воно не вимагає, щоб поряд завжди був кочегар. Та й людина з такою професією, як кочегар, власне не потрібна. З обслуговуванням агрегату впорається будь-який користувач. Все, що буде потрібно від нього, це очистити апарат від золи і дозавантажити паливною сировиною. Подібна процедура не потребує ні багато часу, ні досвіду. Однієї закладки дров вистачає на те, щоб котел безперебійно працював упродовж восьми годин – двох діб. На час горіння впливають такі критерії, як якість дров (ступінь їх вологості, порода та фракція) та тепловтрати об'єкта, що опалюється.


ОСОБЛИВОСТІ КОНСТРУКЦІЇ:


Непроста система теплозйому – це той елемент, який забезпечує котлу Холмова підвищений ККД. Система дає можливість у теплообміннику добре нагріти воду за рахунок радіаційного та конвекційного видів тепла. Перший різновид утворюється в той час, коли горять пирогази. Другий вид з'являється внаслідок дії закону теплопровідності, коли нагріті гази вступають у взаємодію Космосу з корпусом теплообмінника. Другою важливою перевагою котлів тривалого горіння Холмова є використання нижнього принципу горіння. Це дозволяє користувачеві отримати ще триваліший період перегорання одного завантаження паливних матеріалів. Доповідати пальне в систему Холмова можна незалежно від того, чи догоріла попередня його закладка. При експлуатації інших моделей котлів тривалого верхнього горіння необхідно чекати на момент, коли паливо перегорить повністю і лише після цього, зупинивши роботу обладнання, можна завантажити наступну партію пального.ПЕРЕВАГИ КОНСТРУКЦІЇ КОТЛА BIZON :


1. Однієї закладки пального вистачає на те, щоб протягом однієї доби опалювати будинок.

2. Пристрій очищається миттєво: необхідно просто прибрати з колосникових грат золу і закласти дрова. На все про все не піде і хвилини, а роботу обладнання зупиняти для проведення процедури не потрібно.

3. Якщо використовувати котел у тандемі із системою опалення природної циркуляції, то необхідність застосування електронасосів та електричної автоматики відпаде.


Чому котел Бізон горить так довго?


Котел Бізон належить до пристроїв шахтного типу. Тобто його основна частина є вертикальною топкою та розміщеною біля неї теплообмінною камерою. Камери розділяє водяна перегородка. Під перегородкою є отвір, через який дим із топки потрапляє у теплообмінну камеру.

Теплообмінник цього шахтного котла представлений водяною сорочкою та перегородкою.

Котел Холмова може мати різну потужність і залежно від цього змінюється його теплообмінник.

Внешний вид шахтного котла Бизон
Внутреннее наполнение шахтного котла Бизон

Чому котел Бізон вигідніше купити у нас

 • Ціна заводу-виробника
  Виробник завжди відстежує ціни, і якщо ціна нижча то це або підробка або для привернення уваги щоб послатися на помилку.
 • Регулятор тяги ПОДАРУНОК
  У ПОДАРУНОК до котла Бізон висилаємо регулятор тяги та термометр. Інші дилери їх допродують. У нас у КОМПЛЕКТІ.
 • Доставка безкоштовна
  Замовивши котел у нас ми відправимо котел з БЕЗКОШТОВНОЮ АДРЕСНОЮ ДОСТАВКОЮ.
Паливо для котла, що рекомендується для
Бізон ФС Стандарт
Дрова – час горіння на дровах від 10 годин до 15 годин.
Тріска - час горіння від 7 до 10 годин.
Брикети - час горіння від 8 годин до 14 годин.
Вугілля – час горіння на вугіллі до 1 доби.
Пелети - час горіння від 6 годин до 14 годин
Потрійна гарантія від заводу Bizon
 • Надсилання котла без передоплати
  Ви платите лише після повного огляду котла
 • Обмін або повернення протягом 14 днів
  Якщо Вам не підійшов або не сподобався котел, Ви можете повернути його протягом 14 днів з моменту покупки - без жодного пояснення причин!
 • Офіційна гарантія 5 років
  Якщо котел прогорить протягом 5 років, ми зобов'язуємося відремонтувати або поміняти його на новий. Всі витрати на пересилання, повністю лягають на нас!
Доставка без передоплати за 2-3 дня з моменту оформлення замовлення по всій території України БЕЗКОШТОВНА
Для покупців з будь-якого міста (села) України діє БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА.

Ми уклали ексклюзивний договір з Новою Поштою, і тому доставка займає не тиждень, а всього 2-3 дня, в залежності від вашого місця проживання.

Завдяки постійній наявності продукції на складі відправляємо замовлення вже на наступний день після замовлення, без передоплати (оплата при отриманні).

Після відвантаження ви отримаєте смс з номером декларації і зможете самі відслідковувати переміщення вантажу.
Залиште свій номер телефону і ми вам зателефонуємо
Або Ви можете зателефонувати нам
+380955182814
Made on
Tilda