Шахтний котел Бізон ФС Оптіма 40 кВт

47600
грн.
До базової комплектації котла Бізон ФС Оптіма входить:

- Котел у зібраному вигляді;
- термометр осьовий;
- механічний регулятор тяги котла Regulus RT4 Ø 3/4;
- Чавунний колосник;
- знімний короб для збирання золи;
- Гарантійний талон, інструкція експлуатації до котла.

Bizon FS Optima - твердопаливні котли тривалого горіння з ручним завантаженням, що працюють за принципом Холмова. Модель виробляється українським підприємством на сучасному обладнанні із застосуванням найкращих матеріалів та комплектуючих. Двосторонній зварний шов забезпечує високу якість виготовлення та тривалий термін служби. Котли Bizon серії FS Optima виробляються в потужностях від 6 до 55 кВт. Це уможливлює їх застосування в побутових та комерційних приміщеннях з різною опалювальною площею.


Серія котлів Bizon FS Оптіма 40 кВт Холмова відноситься до котлів шахтного типу. Даний тип котлів використовується для обігріву різних приміщень, де встановлена ​​водяна система опалення. Котли даної серії виробляються в потужностях від 6 до 100кВт, що дозволяє їх використовувати для побутових приміщень та промислових і комерційних підприємств.Інтенсивне полум'я знаходиться в обмеженому просторі камери згоряння (нижня частина). Після прогоряння даного шару, відходи обсипаються в зольник через колосникову решітку, а маса, що знаходиться зверху, опускається для подальшого спалювання. Завдяки такому рішенню обладнання демонструє стабільно високі показники ефективності роботи навіть за умови використання палива низької якості.


Перевагою котлів Bizon FS Оптіма Холмова є збільшена камера топки. Вона вміщує паливо, якого достатньо для роботи від 8 годин, до декількох діб. Дозавантаження палива може здійснюватися під час роботи, при цьому приміщення, в якому встановлено котел, не задимляється. В асортименті палива для роботи з даною серією може бути деревина, вугілля, торф, паливні брикети, біопаливо, відходи та інше. Котли Bizon FS (Бізон ФС Оптима) Холмова є стійкими до якості палива, що використовується, і видають ефективність не нижче 85%.


Матеріал теплообмінника – котлова сталь. Топкова камера обладнана чавунними колосниками. За бажанням можна встановити водонаповнені колосники. До базової комплектації Бізон ФС Оптима Холмова входить механічний регулятор температури, який піднімає люк для подачі повітря. Опціонально можна придбати автоматичний контролер температури із турбінним вентилятором.


Котел Bizon FS Optima доступний для замовлення з різною товщиною металу теплообмінника на вибір, 4 5 або 6 мм. Також, за бажанням, модель може бути укомплектована додатковим контуром, водонаповненим колосником або місцем під установку ТЕНу. У комплект постачання входить механічний регулятор тяги.


Чому котел Бізон горить так довго?


Котел Бізон належить до пристроїв шахтного типу. Тобто його основна частина є вертикальною топкою та розміщеною біля неї теплообмінною камерою. Камери розділяє водяна перегородка. Під перегородкою є отвір, через який дим із топки потрапляє у теплообмінну камеру.

Теплообмінник цього шахтного котла представлений водяною сорочкою та перегородкою.

Котел Холмова може мати різну потужність і залежно від цього змінюється його теплообмінник.

Внешний вид шахтного котла Бизон
Внутреннее наполнение шахтного котла Бизон

Чому котел Бізон вигідніше купити у нас

 • Ціна заводу-виробника
  Виробник завжди відстежує ціни, і якщо ціна нижча то це або підробка або для привернення уваги щоб послатися на помилку.
 • Регулятор тяги ПОДАРУНОК
  У ПОДАРУНОК до котла Бізон висилаємо регулятор тяги та термометр. Інші дилери їх допродують. У нас у КОМПЛЕКТІ.
 • Доставка безкоштовна
  Замовивши котел у нас ми відправимо котел з БЕЗКОШТОВНОЮ АДРЕСНОЮ ДОСТАВКОЮ.
Паливо для котла, що рекомендується для
Бізон ФС Оптіма
Дрова – час горіння на дровах від 10 годин до 15 годин.
Тріска - час горіння від 7 до 10 годин.
Брикети - час горіння від 8 годин до 14 годин.
Вугілля – час горіння на вугіллі до 1 доби.
Пелети - час горіння від 6 годин до 14 годин
Потрійна гарантія від заводу Bizon
 • Надсилання котла без передоплати
  Ви платите лише після повного огляду котла
 • Обмін або повернення протягом 14 днів
  Якщо Вам не підійшов або не сподобався котел, Ви можете повернути його протягом 14 днів з моменту покупки - без жодного пояснення причин!
 • Офіційна гарантія 5 років
  Якщо котел прогорить протягом 5 років, ми зобов'язуємося відремонтувати або поміняти його на новий. Всі витрати на пересилання, повністю лягають на нас!
Доставка без передоплати за 2-3 дня з моменту оформлення замовлення по всій території України БЕЗКОШТОВНА
Для покупців з будь-якого міста (села) України діє БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА.

Ми уклали ексклюзивний договір з Новою Поштою, і тому доставка займає не тиждень, а всього 2-3 дня, в залежності від вашого місця проживання.

Завдяки постійній наявності продукції на складі відправляємо замовлення вже на наступний день після замовлення, без передоплати (оплата при отриманні).

Після відвантаження ви отримаєте смс з номером декларації і зможете самі відслідковувати переміщення вантажу.
Залиште свій номер телефону і ми вам зателефонуємо
Або Ви можете зателефонувати нам
+380955182814
Made on
Tilda