Котли тривалого горіння Бізон М-Плита Термо

Замовляйте котел класичного горіння Бізон серії М Плита Термо від виробника з безкоштовною доставкою вам до дому зараз.

Ця серія котлів утепленна, тому все тепло буде передаватись в систему опалення. Котли цієї серії встановлюють в примищенях які не треба опалювати..

В котлах цієї серії достатньо велика та глубока топка, дрова 40-45 см вміщуються.

Виготовляється із сталі 09Г2С (жаростійка конструкційна сталь), товщиною 4, 5 мм, з чавуними колісниками

Гарантія 5 років, термін служби від 10 років.

Оберіть потужність котла Бізон М-П Термо

Якщо Ви тут, отже цікавитесь котлами Бізон з плитою. Бажаєте дізнатись який котел вам підійде? А при замовлені у нас отримаєте додаткову знижку 500 грн.
Fill out the form and we will contact you soon.
50
300
Наскільки тепле примищення
Які вікна в будинку
Які батареї в будинку?
Котел якої потужності розглядаєте
Як краще з вами звязатись?
щоб ми знали, як до вас звертатись
Введіть номер телефону, на якому є вайбер

Відео котла Бізон М плита Термо

Потрійна гарантія від заводу Bizon
 • Надсилання котла без передоплати
  Ви платите лише після повного огляду котла
 • Обмін або повернення протягом 14 днів
  Якщо Вам не підійшов або не сподобався котел, Ви можете повернути його протягом 14 днів з моменту покупки - без жодного пояснення причин!
 • Офіційна гарантія 5 років
  Якщо котел прогорить протягом 5 років, ми зобов'язуємося відремонтувати або поміняти його на новий. Всі витрати на пересилання, повністю лягають на нас!
Доставка без передоплати за 2-3 дня з моменту оформлення замовлення по всій території України БЕЗКОШТОВНА
Для покупців з будь-якого міста (села) України діє БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА.

Ми уклали ексклюзивний договір з Новою Поштою, і тому доставка займає не тиждень, а всього 2-3 дня, в залежності від вашого місця проживання.

Завдяки постійній наявності продукції на складі відправляємо замовлення вже на наступний день після замовлення, без передоплати (оплата при отриманні).

Після відвантаження ви отримаєте смс з номером декларації і зможете самі відслідковувати переміщення вантажу.
Котел на твердому паливі Бізон М-П (з плитою) Термо

Твердопаливний котел Бізон М-П Термо- вдосконалена технологія теплогенерації, коли потрібно швидко і легко нагріти кімнату. Варто звернути увагу на цю модель котла! Він дуже простий у використанні, працює безперервно протягом тривалого часу. Це не тільки економічне та надійне обладнання, а й безпечне та просте в експлуатації. Bizon M-П Термо - невеликий котел з варочною поверхнею, який має дуже компактні розміри, підходить для опалення як приватних будинків, так і промислових будівель. Для роботи можна використовувати будь-яку тверду сировину. Завдяки цьому обладнанню ви заощадите багато часу. Вам не доведеться постійно контролювати роботу котельні.

Теплоносієм є вода, яка досягає 90 градусів за рахунок дії конвекції та радіаційного тепла. Завдяки складно сконструйованій системі тепловідведення ККД досягає 80-82%.

Працює на всіх видах твердого палива – дровах, вугіллі, брикетах, торфі, тріску та тирсі.

Особливості

Внутрішня стінка і теплообмінник котла виготовлені з жаростійкої сталі товщиною 4 мм. Зовнішня сторона має товщину 3 мм.

Для зменшення тепловтрат з обох сторін і внутрішньої стіни укладається шар мінеральної вати .

Горизонтальний теплообмінник розташований безпосередньо над топкою. Він ефективно поглинає тепло вихідних димових газів.

На колосниках, які виготовлені з чавуну, можна спалювати не тільки дрова, але і вугілля з високою температурою горіння. Також під замовлення можна виготовити твердопаливний котел з водяними решітками (вони використовуються для підвищення загальної продуктивності опалювального агрегату за рахунок збільшення його водяної сорочки і відведення тепла в камері згоряння)

Камера об'ємна, з дверима, що широко відкриваються. У нього достатньо енергії, щоб горіти протягом 4-8 годин.

Крім того, також за бажанням можна передбачити місце для електротену. Під час вашої відсутності це допоможе зберегти мінімальну температуру під час тривалої відсутності, захистивши систему опалення від замерзання.

Також доступний перехідник для круглого виходу димоходу, під кутом 90 градусів для виведення труби вгору (в стандартну комплектацію не входить).

Автоматизація

У конструкції котел тривалого горіння можна використовувати регулятор тяги або блок автоматики. В результаті це дозволить контролювати горіння без втручання людини. Варто зазначити, що такий підхід до управління не тільки спрощує життя власника, але й знижує витрати на паливо на 15-20%.

Переваги твердопаливного котла Bizon М-П Термо:

 • Компактні габарити;
 • Об'ємна топка;
 • Можливість комплектації водяними колосниками;
 • Можливість комплектації автоматикою;
 • Гарантія – 60 місяців.
Залиште свій номер телефону і ми вам зателефонуємо
Або Ви можете зателефонувати нам
+380955182814
Made on
Tilda